Praca w logistyce oraz produkcji na terenie całej Holandii

This job has been Expired
Praca stała
Opis oferty

Dogadasz się po angielsku ?
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?
Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?

G-HR Group to firma, która wyszukuje i oferuje najlepsze oferty pracy za granicą. Tylko takie, które spełnią oczekiwania kandydata i nie pozwolą wdepnąć w nieoczekiwaną „minę”.

Wyszukujemy na rynku oraz oferujemy tylko sprawdzone przez nas i godne polecenia oferty. Oferty pochodzą zarówno od Agencji Pracy Tymczasowych jak i bezpośrednio od firm, które z nami współpracują.
Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami aby zapewnić maksymalną opiekę i kompleksowe wsparcie podczas pobytu za granicą.
Jest to nasza gwarancja dla Ciebie w razie nieoczekiwanych „turbulencji”.

SKORZYSTAJ Z OFERTY PIERWSZEGO TAKIEGO BOUTIQUE HR I ZOBACZ RÓŻNICĘ ! 🙂

Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.
 Wyślij do nas swoje CV, a w przeciągu 2 tygodni zrobimy wszystko aby znaleźć satysfakcjonującą dla Ciebie ofertę pracy!

Praca w Holandii (Minimum 6 miesięcy)
Tilburg, Waalwijk, Venray, Eindhoven i wiele innych miejsc na mapie Holandii!

Obowiązki
Prace magazynowe / prace produkcyjne

Wymagania
* niekaralność
* komunikatywna znajomość języka angielskiego
* odpowiedzialność
* gotowość do wyjazdu w najbliższym czasie
* chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
* prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy
* pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami)
* umowa na holenderskich warunkach oraz wszystkie dodatki i świadczenia
* atrakcyjne wynagrodzenie
* możliwość pracy w weekendy
* zakwaterowanie i transport do pracy
* wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach!

Zarobki tygodniowo już po odciągnięciach kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia, w zależności od wybranej oferty – pomiędzy 220 a 400 euro netto/tyg!

Dodatkowo wiele ofert technicznych: operatorzy CNC, spawacze MIG-MAG, operatorzy giętarek – zachęcamy do kontaktu!

Dla osób bez znajomości języka angielskiego – szeroki wachlarz ofert w sektorze agro – więcej informacji pod adresem: www.g-hr.pl